Pielgrzymka do Rostkowa.

 

W sobotę 17 września braliśmy udział w XXIX pielgrzymce dzieci i młodzieży do Rostkowa.

Więcej…
 
Trzymaj formę

 

I    MIEJSCE  W KONKURSIE NA PROJEKT EDUKACYJNY PROMUJĄCY AKTYWNE UCZESTNICTWO RODZICÓW W REALIZACJI PROGRAMU EDUKACYJNEGO "TRZYMAJ FORMĘ"  -  W ETAPIE POWIATOWYM I WOJEWÓDZKIM!!!

Więcej…
 
Witaj szkoło.

1 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2011/12.

Więcej…
 
Unicef w naszej szkole.

Cyklicznie jako szkoła uczestniczymy w programach Unicef, stąd szkolny klub wolontariusza podjął decyzję, że chcemy pracować pod patronatem tejże organizacji.

Więcej…
 
Festyn Pokoleń 2011

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznego Festynu Pokoleń. Autorami zdjęć są bracia Zielińscy oraz Bartek Gawiński.

 

 

 

 

Więcej…
 
Sieć szkół Mazowsze.

Sieć Mazowsze

Koordynator: Marzenna Dąbrowska

Celem nadrzędnym podjętych działań  w I semestrze  roku szkolnego 2010/2011 jest propagowanie stosowania metod aktywnych.

Więcej…
 
Dostrzec innych. Akcja UNICEF.

 

Dostrzec innych.

Celem akcji było uwrażliwienie naszej młodzieży na problemy z jakimi borykają się ich rówieśnicy w sytuacji konfliktu czy klęski żywiołowej, oraz zapoznanie z trzema obszarami, w ramach których Unicef organizuje pomoc humanitarną: edukacja, woda pitna, żywność.

 

 

 

Więcej…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/11

1 września 2010 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po Mszy Świętej odprawionej przez księdza proboszcza uczestniczyliśmy w uroczystej akademii na sali gimnastycznej w szkole.

Więcej…
 
Msza polowa w Kozłowie

W rocznicę wybuchu II wojny Światowej w olszynce Kozłowskiej odbyła się Msza Święta koncelebrowana przez księży z parafii Drobin i Łęg. We mszy licznie uczestniczyli mieszkańcy okolicznych miejscowości, władze gminy i powiatu, a honorową wartę przy grobie pełnili harcerze i zuchy z naszej szkoły.

Więcej…
 
Święto pracowników edukacji.

Corocznie 14 października wszyscy pracownicy związani z edukacją mają swoje własne święto. Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów od uczniów i władz oświatowych. Zasłużeni pracownicy otrzymali nagrody z rąk Pani Dyrektor.

Więcej…
 
Ślubowanie klas pierwszych.

Do grona uczniów szkoły podstawowej przyjęliśmy uroczyście pierwszaki. Po raz pierwszy w historii szkoły w klasie pierwszej uczą się sześciolatki.

Więcej…
 


Strona 79 z 80
free poker