Wszystkie Kolory Świata

„Wszystkie Kolory Świata” to międzynarodowy projekt UNICEF, który w Zespole Szkół  Łęgu Probostwie (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) rozpoczęliśmy w listopadzie 2011 roku, a zakończyliśmy  w lutym 2012 r.

Więcej…
 
Konferencja w Warszawie.

23-24 lutego 2012r. w Warszawie odbyła się druga edycja organizowanej przez CEO konferencji „Wsparcie szkół skoncentrowane na skutecznym uczeniu się uczniów” z udziałem przedstawicieli szkół, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli i samorządów.

Więcej…
 
Prezentacja „Trzymaj formę w Gostyninie”

10 lutego 2012 roku mieliśmy przyjemność po raz kolejny przedstawić nasz  zwycięski projekt (I miejsce w województwie) promujący aktywne uczestnictwo rodziców w realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę”.

Więcej…
 
Warsztaty fotograficzne.

10 i 11 marca członkowie koła fotograficznego z Zespołu Szkół w Łęgu pod kierunkiem pana Pawła Szymerskiego wzięli udział w warsztatach fotograficznych w ramach foto weekendu w galerii handlowej „Mazovia” w Płocku.

Więcej…
 
Szkoła z Internetem.

Zespól Szkół w Łęgu Probostwie jest jedyną jednostką edukacyjną w gminie Drobin oraz jedną z nielicznych w powiecie płockim i województwie mazowieckim wyposażoną w technologię bezprzewodowego dostępu do internetu (Wi-Fi), obejmującą swym zasięgiem całą szkołę.

Więcej…
 
Podsumowanie konkursu "MÓJ LAS".

W konkursie ogólnopolskim na terenie szkoły wzięli udział uczniowie klas I – III oraz uczniowie klas IV – VI. W tej kategorii wiekowej prace są wykonywane przez zespoły uczniów.

Więcej…
 
Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na temat krajów niemieckiego obszaru językowego!

Więcej…
 
1 procent dla szkoły.

 

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele i wszyscy sympatycy

ZESPOŁU SZKÓŁ W ŁĘGU PROBOSTWIE

Nasza szkoła po raz czwarty uczestniczy w akcji


Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka.

Święto babć i dziadków w naszej szkole.

Więcej…
 
WOSP 2012

Po raz kolejny braliśmy udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej…
 


Strona 73 z 78
free poker