Gminny Konkurs Plastyczny z okazji Dnia Ziemi

Uczniowie Szkoły Podstawowej i oddziałów gimnazjalnych w Łęgu Probostwie  uczestniczyli w Gminnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Ziemi 2018.

Więcej…
 
Finał Drużyny Energii.

15maja w naszej szkole odbył się kolejny finał konkursu "Drużyna Energii". W kwietniowej rywalizacji uczniowie z Łęga zdobyli pierwsze miejsce i zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w Gdańsku. Gratulujemy.

Więcej…
 
Niezwykła lekcja przyrody.

Uczniowie klasy VI uczestniczyli w niezwykłej lekcji przyrody.

Więcej…
 
Klekot 2018.

25 kwietnia 2018 r. Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie/k GLINOJECKA zorganizował  IV Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej KLEKOT 2018.

Więcej…
 
Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga.

W dniu 25.04.2018 r. odbyła się w naszej szkole debata „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”.

Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny.

24 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas siódmych szkoły podstawowej.

Więcej…
 
Zdrowo jem, więcej wiem

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klasy III A pod kierunkiem  wychowawcy, we współpracy z rodzicami przystąpili do udziału w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Więcej…
 
Sukcesy Muzyczne III Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Raciążu.

20 kwietnia 2018 r. odbył się III Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenka jest dobra na wszystko” w Raciążu.

Więcej…
 
Nasze zeszyty na III Ogólnopolskim Kongresie Dla Nauczycieli Matematyków.

13 kwietnia 2018 roku w Hotelu Novotel w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Kongres Dla Nauczycieli Matematyków  „Nowe technologie na lekcjach matematyki jako narzędzie realizacji podstawy programowej”, w którym wzięło udział ponad 500 uczestników.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski „Wiosna, ach to Ty”.

13 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Wiosna, ach to Ty”.

Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia 2018.

Kwiecień to miesiąc kultury zdrowotnej. 7 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia w tym roku pod hasłem ZDROWIE DLA WSZYSTKICH, to nie tylko hasło tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia, ale wizja przyświecająca od ponad siedemdziesięciu lat, działalności Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Więcej…
 


Strona 8 z 75
free poker