Jasełka w remizie OSP.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu Ochotniczej Straży Pożarnej i Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Łęgu społeczność lokalna miała możliwość zobaczenie Jasełek Bożonarodzeniowych wystawionych przez uczniów Szkoły Podstawowej.

Więcej…
 
Zabawa choinkowa.

4 stycznia 2019 r. Rada Rodziców zorganizowała dla uczniów szkoły zabawę choinkową. Był Mikołaj z prezentami oraz huczna zabawa. Dziękujemy.

Więcej…
 
"Jest taki dzień".

21 grudnia 2018 roku uczniowie szkoły podstawowej przygotowali występ z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. "Jest taki dzień".

Więcej…
 
Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju.

Tradycją Betlejemskiego Światełka Pokoju jest jego "wędrówka".

Więcej…
 
Dla dzieci z Kraszewa.

Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole została przeprowadzona akcja polegająca na  przygotowaniu 47 upominków dla dzieci będących pensjonariuszami  ddziału Opiekuńczo -  Leczniczego w Kraszewie Czubakach.

Więcej…
 
Stroik Bożonarodzeniowy.

Szkolne Koło PCK działające przy Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie ogłosiło rodzinny konkurs na Stroik Bożonarodzeniowy.

Więcej…
 
Konkurs na kartę bożonarodzeniową.

W grudniu odbył się konkurs na kartę bożonarodzeniową dla uczniów naszej szkoły w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-II,  IV-VI oraz VII, VIII i gimnazjum.

Więcej…
 
IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Rogotwórsk 2018.

Kolejny sukces naszej uczennicy Karoliny Wiśniewskiej.

Więcej…
 
Kulturalny Piątek w Szkole Muzycznej.

14 Grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać koncertu Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Płockiej Orkiestry Symfonicznej wraz z chórem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.

Więcej…
 
Wyjazd po Betlejemskie Światełko Pokoju.

W dniach 14-16 grudnia 2018 r. 8 członków ZHP wraz z opiekunem brało udział w wyjeździe po BŚP.

Więcej…
 
Dyplom od p. Posła Marka Opioły.

Pan Poseł Marek Opioła przesłął na ręce Pani Dyrektor dyplom i podziękowania w związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości.

Więcej…
 


Strona 8 z 82
free poker