W tajemniczej krainie krasnali.

27 listopada grupa uczniów  z kl. Ia , Ib, , IIb, IVb  pod opieką pań: Elżbiety Dworakowskiej,  Anny Gawińskiej , Małgorzaty Jankowskiej, Elżbiety Olendrzyńskiej i Wioletty Woźnickiej pojechała do Płocka na baśń muzyczną "W tajemniczej krainie krasnali".

Więcej…
 
Wycieczka do Torunia.

W dniu 25 października uczniowie klas II SP oraz IIIb oddziałów gimnazjalnych wzięli udział w wycieczce do Torunia.

Więcej…
 
Wolność - kocham i rozumiem.

11 oraz 13 listopada 2018 r. w remizie OSP w Łęgu Probostwie grupa PaTPort Łęg Probostwo pod opieką pani Aleksandry Witkowskiej przedstawiła spektakl patriotyczno-profilaktyczny pt.:"Wolność - kocham i rozumiem".

Więcej…
 
Rekord dla niepodległej. Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W dniu 9 listopada w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie odbyła się uroczystość z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, którą przygotowała klasa VIII z p. Hanną Marciniak.

Więcej…
 
Apel ekologiczny.

Jednym z  priorytetowych działań Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody jest  kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci, młodzieży i dorosłych  w zakresie zagrożeń środowiska , sposobów ich zmniejszania i niwelowania.

Więcej…
 
Czekolady, ach...:)

30 października klasa IVb brała udział w warsztatach czekoladowych w Manufakturze Czekolady w Płocku. 

Więcej…
 
Ogólnopolski Konkurs DO HYMNU - przesłuchanie konkursowe.

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu dla szkół  podstawowych, organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Więcej…
 
Ślubowanie klas pierwszych.

26 października uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

Więcej…
 
Wspólnie śpiewamy pieśni patriotyczne.

W  ramach Projektu „Niepodległa” związanego ze 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, 23 października odbyło się spotkanie wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły na wspólnym śpiewaniu pieśni i piosenek patriotycznych takich jak np. „Hymn”, „Boże coś Polskę „ czy „Żeby Polska była Polską”.

Więcej…
 
Prace na 49 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny wysłane.

Niektórzy uczniowie naszej szkoły przygotowali prace plastyczne na konkurs, który ma na celu budowanie pełnego zrozumienia pomiędzy dziećmi z całego świata oraz umożliwienie im, poprzez uczestnictwo w konkursie i wystawę zgromadzonych prac, pogłębianie komunikacji w sposób wykraczający poza ograniczenia rasowe, językowe oraz kulturowe.

Więcej…
 
Narodowe czytania "Przedwiośnia".

Akcja "Narodowe czytania "Przedwiośnia"." po raz pierwszy odbyła się  11 września. Przeprowadzono ją  wśród uczniów Szkoły Podstawowej i oddziałów gimnazjalnych.

Więcej…
 
Więcej artykułów…


Strona 8 z 80
free poker