Wprawki do portretu.

Ćwiczenia z fotografii portretowej. Jedna lampa główna z parasolką zmiękczającą światło, jedna oświetlająca tło, chętni do pozowania i oto efekty pracy. Fotografowali: Monika Brygier, Bartek Gawiński i Karolina Matusiak. Wszystkich chętnych, którzy chcą pozować w trakcie najbliższej sesji portretowej prosimy o zgłaszanie się do uczennicy klasy III gimnazjum Moniki Brygier.

Więcej…
 
Zamień głodne dzieciństwo na godne dzieciństwo.

 

Ponad pół miliona dzieci w Polsce jest głodnych lub niedożywionych. Właśnie te wstrząsające dane sprawiły, że program Godne Dzieciństwo, organizowany przez PCK, wchodzi w nową fazę. Powstał z myślą o pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom, a zwłaszcza dzieciom i młodzieży. Główny nacisk kładzie na pomoc dzieciom w wieku od 7 do 18 lat, pochodzącym z najbiedniejszych rejonów naszego kraju.

 

Więcej…
 
Rocznica odzyskania niepodległości.

11 listopada obchodziliśmy 94 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Więcej…
 
Październik miesiącem oszczędzania.

"Ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa umiejętność właściwego gospodarowania pieniędzmi. Powinniśmy się jej uczyć od najmłodszych lat. Taką możliwość dają Szkolne Kasy Oszczędności".
Tymi słowami uczniowie kl. III A ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie rozpoczęli obchody miesiąca oszczędności w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Drobinie.

Więcej…
 
Otrzęsiny.

8 października powitaliśmy uroczyście w gronie uczniów gimnazjum nowe koleżanki i kolegów z młodszego rocznika.

Więcej…
 
Nowa galeria - KOMENTATORZY.

Zapraszamy do obejrzenia nowej galerii "KOMENTATORZY", w której będziemy umieszczać zdjęcia tych uczniów, którzy na bieżąco komentują sytuację na uroczystościach szkolnych.

Więcej…
 
Święto pracowników edukacji.

Święto pracowników edukacji.

 

Więcej…
 
Dzień głośnego czytania.

Już ósmy raz obchodząc Dzień Głośnego Czytania w kl. I – III zachęcaliśmy wszystkich do sięgania po książkę. Uczniowie kl. III a pod kierunkiem wychowawcy Anny Gawińskiej podkreślali rolę i znaczenie czytania w życiu każdego człowieka.

Więcej…
 
Dzień z jabłkiem.

W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie w październiku organizujemy akcję pod hasłem Dzień z jabłkiem. Celem głównym jest promowanie spożywania owoców krajowych w naturalnej postaci. Szczególnie jesienią, kiedy dostępne są różne odmiany jabłek.

Więcej…
 
Święto drzewa.

W dniu 15 października 2012 roku odbył się uroczysty apel z okazji ŚWIĘTA DRZEWA.

Więcej…
 
ARU w pierwszym semestrze.

 


 

 

Terminarz zajęć w ramach Akademii Rozwoju Umiejętności w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/13.

 

 

 


 

 


Strona 67 z 76
free poker