Dzieci w Łęgu mleko piją……

W dniu 30 listopada w szkole odbyła się akcja promująca spożywanie mleka i produktów mlecznych dla uczniów z kl. I – V  biorących udział w Programie dla szkół przygotowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Więcej…
 
I TY po rozum pójdź do głowy! Zmniejszaj z nami ślad węglowy!

Klasa IVb z wychowawcą Dominiką Wandke-Burdon bierze udział w projekcie "Klimatyczna Klasa".

Więcej…
 
W tajemniczej krainie krasnali.

27 listopada grupa uczniów  z kl. Ia , Ib, , IIb, IVb  pod opieką pań: Elżbiety Dworakowskiej,  Anny Gawińskiej , Małgorzaty Jankowskiej, Elżbiety Olendrzyńskiej i Wioletty Woźnickiej pojechała do Płocka na baśń muzyczną "W tajemniczej krainie krasnali".

Więcej…
 
Wycieczka do Torunia.

W dniu 25 października uczniowie klas II SP oraz IIIb oddziałów gimnazjalnych wzięli udział w wycieczce do Torunia.

Więcej…
 
Wolność - kocham i rozumiem.

11 oraz 13 listopada 2018 r. w remizie OSP w Łęgu Probostwie grupa PaTPort Łęg Probostwo pod opieką pani Aleksandry Witkowskiej przedstawiła spektakl patriotyczno-profilaktyczny pt.:"Wolność - kocham i rozumiem".

Więcej…
 
Rekord dla niepodległej. Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W dniu 9 listopada w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie odbyła się uroczystość z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, którą przygotowała klasa VIII z p. Hanną Marciniak.

Więcej…
 
Apel ekologiczny.

Jednym z  priorytetowych działań Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody jest  kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci, młodzieży i dorosłych  w zakresie zagrożeń środowiska , sposobów ich zmniejszania i niwelowania.

Więcej…
 
Czekolady, ach...:)

30 października klasa IVb brała udział w warsztatach czekoladowych w Manufakturze Czekolady w Płocku. 

Więcej…
 
Ogólnopolski Konkurs DO HYMNU - przesłuchanie konkursowe.

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu dla szkół  podstawowych, organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Więcej…
 
Ślubowanie klas pierwszych.

26 października uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

Więcej…
 
Wspólnie śpiewamy pieśni patriotyczne.

W  ramach Projektu „Niepodległa” związanego ze 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, 23 października odbyło się spotkanie wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły na wspólnym śpiewaniu pieśni i piosenek patriotycznych takich jak np. „Hymn”, „Boże coś Polskę „ czy „Żeby Polska była Polską”.

Więcej…
 


Strona 7 z 79
free poker