MOJE ZDROWIE W MOICH RĘKACH.

17 maja 2019 r. nasza szkoła gościła uczestników i opiekunów międzyszkolnego  konkursu  MOJE ZDROWIE W MOICH RĘKACH, którego celem było  rozwijanie prozdrowotnych zainteresowań wśród dzieci, propagowanie zdrowego stylu życia, inspirowanie nauczycieli do współpracy, integracja dzieci z różnych placówek.

Więcej…
 
Szkoła Promująca Zdrowie - publiczna prezentacja.

23 maja 2019r. odbyła się w naszej szkole publiczna prezentacja wyników autoewaluacji w ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie.

Więcej…
 
XXIV Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca "Kwiecień Plecień" Sierpc 2019.

27.04.2018 r. - w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu nasza uczennica  Maja Jeżewska wygrała III Miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulacje.

Więcej…
 
IV Przegląd piosenki dziecięcej i młodzieżowej.

„Piosenka jest dobra na wszystko”

Więcej…
 
VII Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Klekot 2019.

25 kwietnia 2019 r. w GOK w Radzanowie odbył się VII Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej KLEKOT 2019.

Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia

W dniu 5 kwietnia odbył się apel poświęcony szeroko pojętej tematyce zdrowia.

Więcej…
 
Tradycje Wielkanocne.

3 kwietnia uczennica klasy I b Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie  Marianna Kostros odebrała nagrodę za zajęcie II miejsca w  XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tradycje Wielkanocne”. Konkurs został zorganizowany przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Ogromne gratulacje!!!

Więcej…
 
Ekologiczne torby na zakupy.

We wtorek 2 kwietnia odbyły się w szkole warsztaty, na których uczniowie w ramach programu „Klimatyczna klasa” robili ekologiczne torby na zakupy wielokrotnego użytku.

Więcej…
 
Dzień Muffinka.

28 marca 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Muffinka.

Więcej…
 
Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej.

Pobierz regulamin.


 
Lokalizacje przychodni do badań dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych.

 

 

 

Lokalizacje przychodni do badań dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych lub wyższych, uczniów tych szkół, studentów oraz słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych i uczestników studiów doktoranckich z terenu województwa mazowieckiego, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia oraz kandydatów do szkół branżowych I stopnia.

Pełen wykaz - pobierz plik.

 


Strona 6 z 83
free poker