Międzyszkolny Konkurs Matematyczny.

24 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas siódmych szkoły podstawowej.

Więcej…
 
Zdrowo jem, więcej wiem

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klasy III A pod kierunkiem  wychowawcy, we współpracy z rodzicami przystąpili do udziału w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Więcej…
 
Sukcesy Muzyczne III Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Raciążu.

20 kwietnia 2018 r. odbył się III Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenka jest dobra na wszystko” w Raciążu.

Więcej…
 
Nasze zeszyty na III Ogólnopolskim Kongresie Dla Nauczycieli Matematyków.

13 kwietnia 2018 roku w Hotelu Novotel w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Kongres Dla Nauczycieli Matematyków  „Nowe technologie na lekcjach matematyki jako narzędzie realizacji podstawy programowej”, w którym wzięło udział ponad 500 uczestników.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski „Wiosna, ach to Ty”.

13 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Wiosna, ach to Ty”.

Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia 2018.

Kwiecień to miesiąc kultury zdrowotnej. 7 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia w tym roku pod hasłem ZDROWIE DLA WSZYSTKICH, to nie tylko hasło tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia, ale wizja przyświecająca od ponad siedemdziesięciu lat, działalności Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Więcej…
 
Palma Wielkanocna.

Szkolne Koło PCK  przed świętami Wielkanocnymi zorganizowało konkurs rodzinny na palmę wielkanocną.

Więcej…
 
W oczekiwaniu na ambasadorów Drużyny Energii.

Dzieci są otyłe? Zwalniają się z wf-u i unikają ruchu? Większość czasu spędzają przed komputerem albo konsolą? - Nie w naszej szkole. Intensywnie pracowaliśmy przez 5 miesięcy. Nasza praca, zaangażowanie i wytrwałość doprowadziły naszą szkołę do sukcesu - wygraliśmy kwietniowe zmagania w ogólnopolskim turnieju Drużyna Energii. W dniu jutrzejszym w naszej szkole odbędzie się wyjątkowe spotkanie, wydarzenie, które na lata pozostanie w naszych głowach. Naszą szkołę odwiedzą Ambasadorzy Drużyny Energii: Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik.

 

Więcej…
 
Eko - Monster.

Uczniowie szkoły podstawowej klas I – VII aktywnie odpowiedzieli na prośbę uczestnictwa w konkursie plastycznym "EKO – MONSTER".

Więcej…
 
III Międzyszkony przegląd piosenki angielskiej.

 

 

Regulamin III MKPA

 
Dzień na niebiesko.

W naszej szkole dnia 6 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Więcej…
 


Strona 11 z 77
free poker