Graj i nakarm głodnych ludzi!

Poćwicz swój angielski! Sprawdź jak radzisz sobie ze słownictwem i gramatyką! Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 10 ziarenek ryżu, które trafią do United Nations World Food Program (Światowego Programu Żywnościowego Organizacji Narodów Zjednoczonych). Poza językiem angielskim możesz pograć w quizy z innych języków i przedmiotów np. matematyki, chemii, geografii.
www.freerice.com
Każdy może pomóc! Zachęcam do gry!:)
Dominika Wandke-Burdon

 
Orlen Handball Mini Liga.

24 września w Płocku ruszyła Orlen Handball Mini Liga dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2006 roku. Nasza Szkoła nie mając sobie równych w piłce ręcznej

Więcej…
 
Sprzątanie świata - akcja ekologiczna.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie przystąpili do akcji ekologicznej "SPRZĄTANIE ŚWIATA".

Więcej…
 
Mecz VELUX EHF Ligi Mistrzów.

17 września w Hali Sportowej Orlen Areny w Płocku odbył się pierwszy mecz VELUX EHF Ligi Mistrzów,

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Kropki.

15 września  to  International Dot Day. Inspiracją była książka Petera Reynoldsa "The Doy”-  opowieść o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie.

Więcej…
 
Wyprawka dla uczniów szkoły.

Dzięki  pomocy  PCK  10  uczniów z naszej placówki otrzymało plecaki z wyposażeniem na dobry początek roku szkolnego 2017/2018.
W imieniu Dyrekcji szkoły i uczniów DZIĘKUJEMY wszystkim darczyńcom i Zarządowi Oddziału Rejonowego PCK w Płocku. Członkowie i Opiekunowie SK PCK w Łęgu Probostwie
Lista  kwestujących uczniów – 19.08.2017 r.

Więcej…
 
Witaj szkoło.

Początek września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego. Zgodnie z tradycją 1 września w rocznicę wybuchu II Wojny Światowej w Kozłowie odbyła się polowa Msza Święta, w które wzięli udział nauczyciele, uczniowie i harcerze Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie. Po złożeniu wieńców grupa harcerzy przedstawiła krótki program artystyczny a następnie księża z parafii Drobi i Łęg odprawili Mszę Świętą.

4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/18. W nowym ustroju szkolnym przywitaliśmy nowych uczniów klasy pierwszej oraz wszystkich przybyłych na rozpoczęcie nowego roku. Pani Dyrektor przekazała najważniejsze informacje związane z bieżącą pracą szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy owocnej pracy w nowy roku szkolnym 2017/2018.

 

Więcej…
 
Wyprawka dla żaka.

W ostatnich dniach sierpnia dziewięcioosobowa grupa członków Szkolnego Koła PCK działającego przy Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie wraz z opiekunami i innymi wolontariuszami PCK kwestowała w AUCHAN w Płocku zbierając przybory szkolne w ramach akcji WYPRAWKA  DLA  ŻAKA. Dziękujemy rodzicom za dowóz  i odbiór dzieci z miejsca zbiórki.

Opiekunowie:
Elżbieta Dworakowska
Teresa Tatuch

Więcej…
 
Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018.

 

 

 

Plan zajęć dla uczniów.


Plan zajęć dla nauczycieli.

 
Dowozy od 5 września.

Rozkład jazdy dla placówek oświatowych w Łęgu Probostwie - rozkład jazdy od 5.09.2017 r.

Więcej…
 
Dowozy w dniu 4 września.

Rozkład jazdy dla placówek oświatowych w Łęgu Probostwie- 4.09.2017 r. Rozpoczęcie roku szkolnego.

Więcej…
 


Strona 11 z 70
free poker